Кошик
225 відгуків
Лікувальні грязі Сиваш, продаж, доставка, консультація
+380 (67) 531-67-50
+380 (95) 108-59-22

Методика та способи застосування ропи Сиваша

Методика та способи застосування ропи Сиваша

Основні показання та методика застосування ропи Сиваша.

Стоматологічна патологія (пародонтоз, пародонтит, гінгівіт).

Ропа впливає на метаболічні процеси, що визначають перебіг запалення, надає антисептичну дію, покращує процеси эпитенизации. Розвести ропу в співвідношенні 1:3, підігріти до 38 0С і полоскати рот протягом 2-3 хвилин 3-4 рази в день протягом тижня. Або ватно-марлевий тампон змочити в розчині, накладати на слизову ясен на 5-7 хвилин. Курс лікування – 15 процедур.

Артрити, поліартрит, захворювання суглобів

Раппые компреси знижують поріг чутливості больових рецепторів, чинить мембраностабілізуючу дію, усувають ознаки ексудативного запалення, дезорганізацію колагенових волокон, прискорюють відновлення синовіальної оболонки. Розвести ропу у співвідношенні 1:2, підігріти до 36-38 0З, безпосередньо на ділянку ураження, або на ділянку ураженого органу накладається, складений в декілька шарів, шматок марлі або будь-який інший шматок м'якої тканини, змоченою в теплому розчині, тривалість процедури 10-15 хвилин, через день або 2 дні підряд з перервою на третій. Курс 12-15 процедур. Або занурюють хворі кінцівки в рапный розчин 1:2, підігріте на водяній бані до 38-40 0С. Курс лікування – 10 процедур, щодня або через день.

 

Захворювання верхніх дихальних шляхів (риніт, тонзиліт, ангіна, гайморит)

Ропа чинить протизапальну, імуномодулюючу дію. Використовується у вигляді електрофорезу на ділянки проекції уражених пазух у вигляді промивань в розведенні 1:1. Для інгаляцій носа і горла підігріту ропу вдихають через розпилювач у вигляді тепловлажного аерозолю. На курс 8-12 процедур інгаляцій. В домашніх умовах розвести ропу в співвідношенні 1:3, підігріти до 36-38 0С і використовувати для промивання носоглотки. При ангінах і тонзилітах використовувати ропу в співвідношенні 1:3 для полоскання горла.

Периферичні захворювання судин

Лікувальну дію ропи обумовлено в першу чергу її великою теплопровідністю в порівнянні з звичайною водою. Поглащаемое тепло приводить до розширення поверхневих судин шкіри і збільшує її кровотік в 1,2 рази більше, ніж прісна вода. З-за деформації термочутливих структур шкіри в ропі поліпшується відтік крові і надходження рідини в капілярне русло, активуються фактори протизгортальної системи крові та зменшується тромбообразующие реакції тромбоцитів. Зниження кількості антитіл у крові призводить до активації процесів імунітету. Зазначені процеси, поряд зі стимуляцією регенерації, сприяють швидкому розсмоктуванню запального вогнища, зменшується набряклість тканин.

Спосіб застосування: Розвести ропу у співвідношенні 1:2, підігріти до 36-38 0С, зробити компрес на гомілки (накладається, складений в декілька шарів, шматок марлі або будь-який інший шматок м'якої тканини, змочений у теплому розчині), тривалість процедури 10-15 хвилин, через день або 2 дні підряд з перервою на третій. Курс 12-15 процедур.

Шкірні захворювання (псоріаз, атопічний дерматит, вугрі, грибок кінцівок)

Ропа має десенсибилизирующим дію, протизапальну, антимікробну дію, надає місцеве імуномодулюючу дію, покращує трофіку шкіри і процесу загоєння. Сприяє розсмоктуванню застарілих бляшок при псоріазі і вогнищ лихенификаций при атопічному дерматиті, настанню ремісії захворювання або зниження інтенсивності його подальших загострень. При ураженні шкіри запального характеру ропа у співвідношенні 1:1 ефективна у вигляді примочок, компресів. При грибкових захворюваннях – рясно обробляти уражені місця (не змивати).

Хронічні гінекологічні та урологічні захворювання

Ропа має розсмоктуючу дію на рубцеву тканину, настає швидка эпитенизация эррезивных процесів. Лікування ропою усуває інфільтративні, ексудативні процеси, профілактика розвитку спайкового процесу, відновлення прохідності труб.

Звичайно, застосовуються вагінальні ванночки – через гінекологічне дзеркало вводять ропу температурою 37-38 0С на 15-30 хвилин. Або вагінальні зрошення: ропу підігріти до 37-38,5 0С у співвідношенні 1:1, час процедури 15-20 хвилин. Курс лікування 10-14 процедур, через день. В урології ропа застосовується у співвідношенні 1:1 для мікроклізм і електрофорезу на зони ураження і рефлексогенні зони.

У поєднанні з брудом для посилення її лікувального ефекту

Сивашские бруду, це продукт взаємодії між собою маси ропи Сиваша, органічними рослинними і тваринними речовинами, що розвиваються в ропі, що містяться в озері і приносяться ззовні. Ропа надає грязям пластичність і потрібну консистенцію. Ропа ефективно змиває грязьові аплікації, нанесені на тіло. Для змиву грязьових аплікацій можна використовувати місцеві ванночки невеликого обсягу з розрахунку 40-60 г солі на 1 літр теплої води.

Для місцевих рапных ванночок (при ламких нігтях, для усунення шаруватості нігтів, для розпарювання ніг, для відновлення росту волосся)

Ванночки: процедура проводиться 1 раз на добу. Кисті рук або стопи занурюються у ванночки з підігрітою ропою розведеної 1:1 до температури 38-42 0С. Час процедури 15-20 хвилин. Курс лікування 10-12 процедур.

Для відновлення росту волосся підігріта ропа у співвідношенні 1:1 застосовується у вигляді масок методом втирання на 20-30 хвилин. Курс лікування 10-12 процедур через 1-2 дні.

Рапниє ванни

Ці ванни поліпшують функціональний стан нервової системи, шкіри, нормалізують імунологічні показники та ін. Для приготування рапных ванн в теплу воду додають ропу з розрахунку: на 10 літрів води – не менше 1 літра ропи. Ванни приймають температурою 36-38 0С від 10 до 20 хвилин, через день або 2 дні підряд з перервою на третій день. Курсове застосування 12-15 ванн.

Протипоказання: загальні для водолікування, тромбофлебіт з схильністю до рецидивування

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner