Сьогодні ми хочемо звернути увагу на нюанси, пов'язані з застосуванням грязьових масок для обличчя, і розповісти про їх ефективність.
Почати хочемо з того, що ще раз нагадаємо: самі корисні компоненти, що входять до складу доглядає косметики, - це ті, які дала нам сама природа. Все інше – синтетична сублімація і наслідування натуральним властивостями органічних речовин. І незважаючи на те, що хімічна і косметична галузь зробили крок далеко вперед за довгі століття застосування косметики по догляду за шкірою, властивості природних компонентів неумалимы і безцінні.
Лікувальні грязі з давніх часів використовувалися людиною не тільки для лікування різних недуг, але і застосовувалися в якості косметичних аплікацій на шкіру обличчя і тіла для вирішення широкого спектру завдань.
Сьогодні придбання і використання грязей в догляді за собою є необтяжливим заходом. Єдине, що варто пам'ятати – це свідомий вибір того, де купувати бруду, та регіон походження. Так, бруду Сиваського озера по праву вважаються найкращими на планеті.
Користь грязьових масок для обличчя
Грязі являють собою складні хімічні освіти природного походження, в основі яких лежить власне грязьовий розчин, глина і колоїдний органічний мінеральний комплекс. Крім цього, вони містять комплекс вітамінів, мінералів, неорганічних і органічних речовин, ферментів, а деякі навіть містять гормони та антибіотики.
Кожен з компонентів, що входять у формулу бруду, відповідає за свої функції. Наприклад, оксиди металів здатні очистити пори; амінокислоти надають anti-age ефект; азот та вуглеводень мають протизапальну дію і т. д.
В першу чергу, грязьові маски показано людям, що страждають дерматологічними проблемами шкіри обличчя:
- Висипом вугрів, акне, акне
- Куперозом (судинної сіточкою)
- Хронічними захворюваннями шкіри: дерматит, екзему
- Наявністю рубців, шрамів, плям
- Гіперсекрецією сальних залоз
Однак, це далеко не повний перелік проблем, з якими під силу впоратися грязьових масок. Зріла шкіра, що в'яне, на якій встигли проявитися вікові зміни, також позитивно реагує на грязьові аплікації.
Як застосовувати грязьові маски для обличчя
На сьогоднішній день існує готова до застосування грязьова маска.
Слід також запам'ятати, що натуральні компоненти, що входять до складу лікувальних грязей підвищують свій вплив під дією температури. Тому створення термоеффектом в рази підвищить їх проникність в глибокі шари епідермісу.
Косметологічна мулова сульфідна грязь затоки Сиваш
Вага: 0.250
Склад:
включає в себе корисні мінеральні речовини Ag, Ca, K, Na, Fe, Mg, Zn, Cu, Mn.
Основні переваги застосування грязі:
- глибоко очищається шкірний покрив
- зменшується роздратування
- знижуються запальні процеси
- вирівнюється колір обличчя, згладжуються шорсткості
- стають менш помітними пігментні плями
- світлішають куперозные сіточки
- підвищується тонус і пружність шкіри
- ефективно підтягується шкіра, контур обличчя робиться чіткіше
- звужуються пори
- зменшується саловиділення
- розгладжуються зморшки стають менш глибокими і помітними
- знімаються больові відчуття
Опис:
Кращий засіб ручної роботи! Унікальна грязь озера Сиваш подарує вашому організму молодість і здоров'я, а шкірі – красу і сяйво. Володіючи властивостями поліпшення циркуляції крові в організмі, продукт має протизапальну, тонізуючу, загоюючою і зміцнюючими властивостями. Чудово підходить для домашнього застосування для всіх типів шкіри.
Область застосування
- Косметологія (зволоження, догляд за шкірою)
Показання до застосування:
Косметична грязь затоки Сиваш сприяє регенерації клітин, живить шкіру корисними вітамінами та мікроелементами, виводить з організму шлаки і токсини. Мулової сульфідну бруд з озера Сиваш рекомендують для видалення чорних крапок і позбавлення від вугрової висипки.
Протипоказання:
Натуральна лікувальна грязь Сиваш ефективно використовується для лікування різних захворювань. Унікальні компоненти бруду покращують мікроциркуляцію у кровоносних судин. З цієї причини її не можна використовувати під час загострення хвороби, а так само при різних кровотечах. Грязелікування протипоказане при вагітності та у післяпологовий період.