Кошик
222 відгуків
Лікувальні грязі Сиваш, продаж, доставка, консультація
+380 (67) 531-67-50
+380 (95) 108-59-22
Аплікації зігрівальні, з витяжкою з кінського гній, фото 2
Аплікації зігрівальні, з витяжкою з кінського гній, фото 2

Аплікації зігрівальні, з витяжкою з кінського гній

Опис
Інформація для замовлення

ЛЕЧБНА ГАРЯЗУ СИВАШ І КОМПЛЕКТ АППЛИКАЦІЙ СОГРІВНІ, З ВІЖКОЮ З КОНКОЮ НАВООЗУ

Кількість у пакунку: 8 шт

Розмір: 170х120 мм (400г)

Одноразові пакети із сивашським брудом у комбінації з витяжкою з кінського гнійу — це новина в брудолечності, що дає змогу за економного використання дорогої сировини, малої трудомісткості й естетичності методу, а також без побічних бальнеологічних реакцій отримати високий терапевтичний ефект.

Кінський гній — продукт життєдіяльності, що отримується внаслідок ферментативного й мікробіологічного перероблення трав і соломи організмом коней. Має лужну реакцію.

Використовується як лікарський засіб у народній медицині.

Витяжка кінського гному містить усі необхідні компоненти: азот, фосфор, калій, кальцій, магній та інші макро- та мікроелементи, які посилюють зігрівальний ефект лікувального бруду. Спеціально розроблена конструкція пакета, однією стороною якого є поліпропіленова плівка, а іншою — неткане проникне полотно, забезпечує вільне проникнення біологічно активних елементів лікувального бруду та витяжки з кінського гній у шкіру та до органів. Аплікації мають сильний зігрівальний ефект, передаючи тепло локальним ділянкам тіла та ініціюючи транспорт активних корисних речовин до тканин і органів.

Олія евкаліпта та ялівцю мають протизапальну, знеболювальну та спазмолітичну дію.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

  • захворювання дихальних шляхів (хронічний бронхіт, хронічний кашель, залишкові явища після запалення легень);
  • захворювання опорно-рухового апарату (поясничний радикуліт, остеохондроз);
  •  інші захворювання, що потребують глибокого прогрівання.

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ АПППЛИКАЦІЙ:

Проводять підготовчі заходи: розкривають 1 пакет з аплікацією й прогрівають його до кімнатної температури природним способом (на повітрі) або підігріти пакет з аплікацією на батареї. Одноразовий пакет із підігрітою аплікацією накладає на необхідну ділянку тіла:

—    під час бронхіту та кашлю — на грудну карту та міжлопаткову зону (як гірчичники);

—    при радикулите — на область поясницы;

—    у разі інших захворювань — на зону больової зони.

Потім аплікацію зверху покривають целофановою плівкою більшого розміру (або шматком марлі), ніж сама аплікація, і укутують у формі компресу. Тривалість процедури становить 30-40 хв для дітей, 60-90 хв для дорослих (час рахувати після того, як почне гріти). Процедуру проводьте щодня перед сном або через день. У разі бронхіту — процедури проводити 3-6 днів, у разі інших захворювань — процедури проводити 7-10 днів. Після процедури ділянку тіла протерти вологою серветкою. Одноразову аплікацію, у домашніх умовах, можна застосовувати двічі (використовувану аплікацію покласти назад у пакет і щільно закрити, щоб уникнути пересихання).

  • Ціна: 420 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner