Кошик
225 відгуків
Лікувальні грязі Сиваш, продаж, доставка, консультація
+380 (67) 531-67-50
+380 (95) 108-59-22
Одноразові грязьові аплікації великі без ТК, фото 2
Одноразові грязьові аплікації великі без ТК, фото 2
Одноразові грязьові аплікації великі без ТК, фото 2
Одноразові грязьові аплікації великі без ТК, фото 3

Одноразові грязьові аплікації великі без ТК

Опис
Інформація для замовлення

Одноразові грязьові аплікації (10 шт.) без термокомпенсу

Кількість у пакунку: 10 шт.

Розмір: 350х275 мм (4,5кг)

Склад:

Лікувальний бруд Саваш, органічні речовини, солі та мінерали, зокрема калій, натрій, бром і магній, йод.

Опис:

Універсальна упаковка продукту, яка ідеально підходить «Всем». Якщо ви хочете оцінити всі переваги й унікальні цілющі властивості продукту, замовте саме цей продукт. Ви залишитеся задоволені отриманим ефектом: бруд має протизапальний,  тонізувальну та зміцнювальну дію, сприятливо впливає на імунітет і організм загалом.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ МУЛОВОЇ СУЛЬФІДНОЇЛИКУВАЛЬНОЇ ГРЯЗИ ЗАТОКИ СИВАШ

Одноразові пакети з Сиваською гряззю у комбінації з термокомпресом — це новина в грязелікуванні, яка дозволяє при економному використанні дорогої сировини, малій трудомісткості і естетичності методу, а також відсутності побічних бальнеологічних реакцій отримати високий терапевтичний ефект. Спеціально розроблена конструкція пакета, однією стороною якого є поліпропіленова плівка, а другою — неткане проникне полотно, забезпечує вільне проникнення біологічно активних елементів лікувальної грязі в шкіру і до органів. Гарячий термокомпрес багаторазового використання, що має високу теплоємність і пластичність, поступово нагріває аплікацію, передаючи тепло локальним ділянкам тіла і ініціюючи транспорт діючих речовин грязі до тканин і органів.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

 • Захворювання органів опори і руху: ревматичний поліартрит, остеохондроз, подагра, ревматоїдний артрит, остеоартрит, артрити, артрози, анкілозуючий спондилоартрит (хвороба Бехтерева), травматичні пошкодження кісток, сухожилок, м’язів, наслідки забиттів та переломів, бурсити, шпори п’ят, стан після операцій на суглобах або хребті, міжхребетні грижі (без використання термокомпресу).
 • Захворювання гепатобіліарноїсистеми (органівтравлення): хронічний холецистит, холангіт, дискінезія жовчних шляхів і жовчного міхура, хронічні гастрити з пониженою і підвищеною кислотністю, виразкова хвороба в стадії ремісії, панкреатит.
 • Захворювання периферичної нервової системи: плексити, неврити, радикулоневрити, функціональні розлади нервової системи, невралгія міжреберних нервів, паралічі.
 • Захворювання шкіри: псоріаз, себорея, екзема, нейродерміти, алергія, червоний плоский лишай, іхтіоз, рубці після опіків, поранень і хірургічних втручань, целюліт.
 • Урологічні захворювання: хронічні простатити, уретрити, хронічний безкам’яний пієлонефрит, хронічний цистіт, імпотенція, спайкова хвороба органів малого тазу, безпліддя.
 • Гінекологічні захворювання: безпліддя, хронічний аднексит, хронічний ендометрит, спайкова хвороба органів малого тазу.
 • Захворювання дихальних шляхів: залишкові явища після гострої пневмонії, хронічний бронхіт, хронічний тонзиліт, хронічний гайморит, синусит.
 • Підвищення імунітету, загального тонусу організму.

ЗАГАЛЬНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ

 • больовий синдром в гострій стадії;
 • гарячкові стани різного походження;
 • активний туберкульозний процес легень і бронхіальних лімфатичних вузлів, черевини і зачеревних вузлів;
 • серцево-судинна недостатність, починаючи від недостатності кровообігу 2-го ступеню (при вираженому атеросклерозі, гіпертонічній хворобі невеликі аплікації бувають допустимі);
 • захворювання крові і кровотворних органів (злоякісне недокрів’я, лейкемія, псевдолейкемія);
 • злоякісні і доброякісні новоутворення, стан після їх радикального лікування (оперативного або променевою енергією);
 • хвороби обміну і ендокринні захворювання, що протікають з посиленою дисиміляцією, як тиреотоксикози, аддисонова хвороба, діабет (допустимі невеликі по площі аплікації);
 • захворювання нирок: нефрити, нефрози, нефросклерози, камені в нирках;
 • амілоїдоз внутрішніх органів;
 • епілепсія;
 • кровотечі різних органів;
 • вагітність (друга половина) та період лактації;
 • сильний больовий синдром у суглобах або у хребті, у ділянці правого підребер’я;
 • загально медичні протипоказання до призначення грязі.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИКОРИСТАННЮ

Згідно з призначенням лікаря або косметолога визначають кількість одноразових пакетів з лікувальною гряззю і площу аплікації. Проводять підготовчі заходи: розкривають 1 пакет з аплікацією та прогрівають його до кімнатної температури природним чином (на повітрі). Для нагріву термокомпреса в умовах санаторій, 5РА-салона або грязелікувального кабінета використовують нагрівач по типу водяної бані або сухоповітряної термошафи. Час нагріву теплокомпреса у водянім нагрівані складає 20-30 хвилин, в термошафі — 2-3 години при фіксованій температурі 50-60 °С. У домашніх умовах для нагріву термокомпреса може бути використана звичайна ємність, наповнена водою з температурою 60-70 °С, в яку вміщують термокомпрес кімнатної температури на 20-25 хвилин, або побутову термошафу з фіксованою температурою (50-60 °С). Для контролю процедурної температури компресу використовують звичайний термометр з шкалою до 70-100 °С: термокомпрес витягають з камери нагрівана, швидко розминають і, зігнувши удвічі, розміщують термометр між двома половинками. Робоча температура термокомпреса повинна бути в діапазоні 50-55 °С.

На кушетку послідовно накладають ковдру, клейонку, простирадло. Пацієнт лягає на підготовлену кушетку, одноразовий пакет з лікувальною гряззю кімнатної температури накладають на необхідну ділянку тіла, потім на нього зверху кладуть нагрітий термокомпрес відповідного типорозміру, після чого проводять пошарове укутування.

В іншому варіанті один або декілька нагрітих термокомпресів кладуть безпосередньо на кушетку, потім на них розміщують одноразові пакети з гряззю, пацієнт лягає на аплікації, після чого його ретельно укутують. При цьому слід звернути увагу на те, щоб пакет ретельно прилягав до тіла, гарантуючи тісний контакт шкіри зі всією поверхнею пелоїда. Цього легко досягти, оскільки термокомпрес легко моделюється, тобто приймає контури тіла. Через 25- 30 хвилин одноразовий пакет з гряззю та термокомпрес знімають. Шкіру пацієнта від залишків грязьового розчину очищують за допомогою вологої серветки.

Після використання одноразові пакети, не розкриваючи, перекладають у смітник та утилізують в звичайному порядку. Термокомпрес, при необхідності, очищують від залишків грязі, промивають теплою проточною водою та дезинфікують (наприклад 0,2% розчином хлорантоіна або 76% етиловим спиртом).

Схему грязелікування та технологію відпуску процедур призначає лікар.

Якщо лікар не призначив інше, дотримуйтесь наступних параметрів пелоїдотерапії:

 • Процедури слід починати з температурою термокомпреса 45-48 °С;
 • Тривалість процедури 20-30 хвилин;
 • Процедури проводять через день;
 • На курс лікування 10-15 процедур;
 • Не дозволяється повторне використання одних й тих самих одноразових грязьових аплікацій для різних пацієнтів;
 • Запах сірководню і зміна кольору аплікації (внаслідок окислення поверхневого шару та кристалізації солі) закономірні та не є ознаками непридатності продукту. Інтенсивність цих проявів коливається в досить широкому діапазоні, що характерно для природних з’єднань. Точно також можливі певні відмінності у вологості пелоїда. Рідку фракцію грязі, що відшарувалася, з пакету не зливати.

ПОБІЧНА ДІЯ

 • При повному гарячому обертанні виникає небезпека ортостатичних порушень при вставанні (підйому з кушетки).
 • При використанні одноразових аплікацій слід звернути особливу увагу на температуру термокомпреса: його не можна нагрівати до температури понад 60 °С, інакше виникає небезпека опіків. Крім цього, перегрів негативно позначається на біологічній складовій лікувальної грязі, що значно знижує ефект від її використання.
 • При використанні гарячих аплікацій у поєднанні з лікарськими та іншими засобами, які викликають місцеву гіперемізуючу дію, можуть виникнути подразнення на шкірі.

ПАКОВАННЯ

10 одноразових аплікаційних герметично запаяних пакетів та 1 герметично запаяний термокомпрес (при необхідності) у картонній коробці. Розміри аплікацій: 350×275 мм (об’єм 300 г -1 аплікація) або 275×170 мм (об’єм 150 г -1 аплікація).

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Упаковку з одноразовими аплікаціями зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від дії атмосферних опадів, сонячного світла та джерел тепла, при температурі від 0 до +20 °С. Перед використанням необхідно аплікаційний пакет прогріти на повітрі до кімнатної температури. Термін придатності — 6 місяців з дати розфасовки.

 • Ціна: 900 ₴/упаковка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner