Кошик
222 відгуків
Лікувальні грязі Сиваш, продаж, доставка, консультація
+380 (67) 531-67-50
+380 (95) 108-59-22
Косметична грязь з ароматом гарденії 250г, фото 2
Косметична грязь з ароматом гарденії 250г, фото 2

Косметична грязь з ароматом гарденії 250г

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Лікувальний бруд затоки Саваш належить до найкращих цілющих брудів на землі та не поступається за якістю бруду Мертвого моря.

Сиваш — готовий до застосування медичний продукт для зовнішнього застосування через нанесення на шкіру.

  • Унікальна у своєму роді та за складом лікувальний бруд із вмістом бета-каротину
  • Тисячі задоволені користувачів у медицині та косметології
  • Цілюща сила лікувального бруду була відкрита хворими людьми та пізніше підтверджена лікарями
  • 100% Натуральний продукт, без побічних дій

Показання

☆ Омолодження шкіри

☆ Розгладжування зморщок

☆ Об'єм шкіри мікроелементами та вітамінами

☆ Усунення вугрової висипки

Форма застосування

Паста для зовнішнього застосування

Активна речовина

Лікувальний бруд із озера Саваш

Паковання

Банка 250 г

Що таке СИВАШ

Сиваш — це високоефективний лікувальний бруд (морський мул), який утворилася в сильно соленасиченій рожевій рапі затоки Сіваш і являє собою складну фізико-хімічну динамічну систему. За своїми фізико-хімічними показниками належить до соленасичених, слабосульфідних, хлоридно-магнієво-натрієвих пелоїдів. Крім цінних мінералів, вона містить бета-каротин, певні біологічні складники та має слабкий запах сірководню.
Завдяки своїм унікальним, особливим умовам утворення Саваш — належить до найкращих пелоїдів на землі, а за якістю не поступається брудам Мертвого моря. 
СИВАШ — видобувається з озера вручну, розфасовується без перероблення та додавання консервантів, лише заливається зверху рожевою рапоєю Саваша та щільно закривається. Так вона доставляється до користувача у своєму натуральному вигляді. Висока концентрація солі захищає бруд абсолютно натурально від мікробів.
Рожевий колір сильно концентрована рапа Саваша має завдяки дуже корисній мікроводорості Дуналієла Саліна, що виробляє велику кількість бета-каротину.

 Спосіб впливу СИВАШ:

Сиваш — є добрим накопичувачем тепла та може застосовуватися як у теплому, так і в холодному вигляді. Організм прагне вирівняти різницю температури, що веде до початку оздоровчого процесу. За теплих брудових аплікаціях тепло повільно, у щадному режимі передається шкірі та відбувається нагрівання не тільки поверхневих, але й глибших шарів організму.

Лікувальний бруд сохне зсередини назовні, що створює ефект вакууму на поверхні шкіри та сприяє очищенню пор. Пори відкриваються, шкідливі частинки, жирові відкладення та забруднення виводяться назовні. Шкіра краще забезпечується киснем і поживними речовинами.

Завдяки дуже дрібній структурі СИВАШ — відбувається масаж поверхні шкіри та подразнення великої кількості рецепторів. Це призводить до поліпшення кровопостачання та посилення потовиділення. Ороговелі частинки шкіри обволікають і м'яко усуваються, зменшується свербіж.

Лікувальний бруд має високу мінералізацію з більшою частиною хлоридно-магнієво-натрієвих іонів. Завдяки іонному обміну іловий бруд збагачує шкіру мінералами.

Які інші властивості СИВАШ- можуть позитивно впливати під час прищів?

Лікувальний бруд Саваш — утворюється в сильно солоній воді (робоче). Отже, вона сама містить велику кількість солі. Як відомо, сіль забирає в шкідливих організмів воду — середовище їх розмноження й надає бактерицидну дію на бактерії, відповідальні за виникнення акне.

Сиваш — містить сульфіди та суворо серу. Рецептури з використанням сірки здавна застосовуються у разі проблемної шкіри. Сірка має протимікробну дію, сприяє усуненню ороговілостей і регулює надмірне виробництво секрету сальних залоз. Зовнішньо рецептури на основі сірки застосовуються під час акне, екземи, корости, мікозу тощо. 

Основні атрибути
ВиробникБЕТ
  • Ціна: 130 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner