Кошик
222 відгуків
Лікувальні грязі Сиваш, продаж, доставка, консультація
+380 (67) 531-67-50
+380 (95) 108-59-22
Рожева рапа Саваш 1 л, фото 2
Рожева рапа Саваш 1 л, фото 2

Рожева рапа Саваш 1 л

Опис
Інформація для замовлення

Рожева рапа SIVASH з бета-каротином

Рапа Сиваша — це концентрований сольовий розчин. У рапі Сиваша живе дуже рідкісна та корисна мікроводорість Дуналіел Саліна, вона виробляє велику кількість каротиноїдів і передусім бета-каротин, який є попередником провітаміну А (вітамін молодості). Бета-каротин забарвлює рапу в гарний рожевий колір. Крім того, у рапі виявлено підвищений вміст брому — 350,4 мг/дм3, йоду-10,49 мг/дм3, ортоборної кислоти — 182,54 мг/дм3,  органічних біологічно активних речовин.Рапу Саваша використовують для ванн як самостійний курс лікування, так і в комплексі з брудолетінням. Рапні купання — корисна й енергійно активна процедура. Вже після декількох процедур ви відчуєте, як ріпні ванни зміцнюють Ваш організм, активізувавши його захисні сили.

Основні показники та методика застосування рапи Саваша:

1.Стоматологічна патологія (пародонтоз, пародонтит, гінгівіт)

Рапа впливає на метаболічні процеси, що визначають перебіг запалення, має антисептичну дію, покращує процеси епітенізації. Розвести рапу в співвідношенні 1:3, підігріти до 380З і полоскати рот упродовж 2-3 хвилин 3-4 рази на день упродовж тижня абоватно-марлевий тампон змочити в розчині, накладати на слизову ясна на 5-7 хв. Курс лікування — 15 процедур.

2.Артрити, поліартрити, захворювання суглобів

Рапі компреси знижують поріг чутливості больових рецепторів, надають мембраностабілізувальну дію,  усувають ознаки ексудативного запалення, дезорганізацію колагенових волокон, прискорюють відновлення синовіальної оболонки. Розвести рапу в співвідношенні 1:2, підігріти до 36-38 °C, зробити компреснепосередньо на зону ураження, або на зону ураженого органа накладається, складений у кілька шарів, шматок марлі або будь-який інший скибочок м'якої тканини, змочений у теплом розчині, тривалість процедури 10-15 хв через день або 2 дні підіймання з перервою на третій. Курс 12-15 процедур.В ріпний розчин 1:2, підігрітий на водяній бані до 38-400С, занурюють хворі кінцівки. Курс лікування — 10 процедур, щодня або через день.

3.Захворювання верхніх дихальних шляхів (риніт, тонзиліт, ангіна, гайморит)

Рапа має протизапальну, імуномодулювальну дію. Використовується як електрофорез на зони проєкції уражених пазух у формі промивань у розведенні 1:1.Для інгаляцій носа та горла підігріту рапу вдихають через розпилювач у формі тепловоложного аерозолю. На курс 8-12 інгаляцій. У домашніх умовах розвести рапу в співвідношенні 1:3, підігріти до 36-38 °C і використовувати для промивання носогорла. У разі ангінів і тонзилітів використовувати рапу в співвідношенні 1:3 для полоскання горла.

4.Периферичні захворювання судин

Лікувальний вплив рої зумовлено насамперед її більшою теплопровідністю, порівнюючи зі звичайною водою. Поглинане тепло призводить до розширення поверхневих судин шкіри та збільшує її кровотік у 1,2 раза більше, ніж прісна вода. З-за деформації термочутливих структур шкіри в рапі покращується відтік крові та надходження рідини в капілярне річище, активуються чинники протиобертової системи крові та зменшується тромбоутворювальні реакції тромбоцитів. Зниження кількості антитіл у крові призводить до активації процесів імунітету. Зазначені процеси, поряд зі стимуляцією регенерації, сприяють швидкому розсмоктуванню запального вогнища, зменшується набряклість тканин. Розвести рапу в співвідношенні 1:2, підігріти до 36-38 °C, зробити компресну гомілки (накладається, складений у кілька шарів, шматок марлі або будь-який інший лоскот м'якої тканини, змочений у теплому розчині), тривалість процедури 10-15 хв через день або 2 дні підпорядковано з перервою на третій. Курс 12-15 процедур.

5.Шкірні захворювання (псоріаз, атопічний дерматит, вугровий висип, грибок кінцівок)

Рапа має десесибілювальну дію, протизапальну, антимікробну дію, чинить місцеву імуномодулювальну дію, покращує трофіку шкіри та процеси загоєння.Спосідає розсмоктування застарілих бляшок під час псоріазу та вогнищ ліхененіфікацій у разі атопічного дерматиту, настання ремісії захворювання або зниження інтенсивності його  наступних загострень. У разі ураження шкіри запального характеру рапа в співвідношенні 1:1 ефективна  у формі примочок, компресів. Прі грибкових захворювань — рясно обробляти уражені місця (не змивати).

6.Хронічні гінекологічні та урологічні захворювання

Рапа має розсмоктувальну дію на рубцеву тканину, настає швидка епітенізація ергрізивних процесів. Лікування рапою усуває інфільтративні, ексудативні процеси, профілактика розвитку спайкового процесу, відновлення прохідності труб.

Особливо застосовуються вагінальні ванночки — через гінекологічне дзеркало вводять рапу температурою 37-380З на 15-30 хвилин. Або вагінальні зрошення: рапу підігріти до     37-38,50З у розведенні 1:1, час процедури 15-20 хв. Курс лікування — 10-14 процедур, через день. У урології рапа застосовується в співвідношенні 1:1 для мікрокліз і електрофорезу на зони ураження й рефлексогенні зони.

7.У поєднанні з брудом для посилення її лікувального ефекту

Сиваські бруди — це продукт взаємодії між собою маси рапи Саваша, органічними рослинними та тваринами речовинами, що розвиваються в рапі, що містяться в озері та приносяться ззовні. Рапа надає брудам пластичність і потрібну консистенцію. Рапа ефективно змиває брудові аплікації, нанесені на тіло. Для змиву брудових аплікацій можна використовувати місцеві ванночки невеликого об'єму з розрахунку  40-60 г солі на 1 літр теплої води.

8.Для місцевих рожевих ванночок (у разі ламких нігтях, для усунення шаристості нігтів, для розпарювання ніг, для встановлення росту волосся)

Ванночки: процедура проводиться 1 раз на добу. Пензлі рук або стопи занурюються у ванночки з підігрітою рапою розведеною 1:1 до температури 38-420С. Час процедури 15-20 хв. Курс лікування 10-12 процедур.

Для відновлення росту волосся підігріта рапа в розведенні 1:1 застосовується як маска методом втирання на 20-30 хвилин, курс лікування 10-12 процедур за 1-2 дні.

9.Рапні ванни

Ці ванни покращують функціональний стан нервової системи, шкіри, нормалізують імунологічні показники та ін. Для приготування ріпних ванн у теплу воду додають рапу з розрахунку: на 10 літрів води — не менш ніж 1 літра ропи. Ванни приймають температурою 36-380З від 10 до 20 хвилин, через день або 2 дні поспіль із перервою на третій день. Курсове застосування — 12-15 ванн.

Протипоказання: загальні для водолічення, тромбофлебіт із похилістю до рецидивування.

Умови зберігання: зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від впливу атмосферних опадів, сонячного світла, далеко від джерел тепла, за температури від +50З до +250С.  Термін придатності 12 місяців від дати фасування.

  • Ціна: 90 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner